Permanentní řasy

150 minut 1 500 Kč
Tato metoda nenamáhá přírodní řasy, přitom jsou vaše řasy:
  • Delší
  • Tmavší (není potřeba dál používat řasenku)
  • Voděodolné
  • Plnější
  • Přirozené
  • Atraktivní
Při správné péči vám vaše nové řasy vydrží 3 až 4 týdny do další aplikace. Ráno opravdu můžete vstát a jít! Efekt nalíčení je dokonalý. Prodlužování řas vám přinese trvale krásný vzhled, přitom se nemusíte nijak omezovat ve svých sportovních aktivitách. Konečný efekt je závislý na kvalitě a počtu vlastní řas. Doplnění řas trvá 60 až 90 minut.  Na první aplikaci doporučujeme přijít bez nalíčení.

Ukázky naší práce

Ceny za aplikaci:

Nová aplikace řas (80 - 120 řas na jedno oko)1 650 Kč
Doplnění řas po 4 týdnech830 Kč
Doplnění řas po 3 týdnech680 Kč
Doplnění řas po 2 týdnech500 Kč
Odstranění řas380 Kč
Kamínek Swarovski15 Kč / ks

Péče po aplikaci řas

Prvních 24 hodin nesmí vaše řasy přijít do kontaktu s vodou včetně páry. Pro odličování očí používejte odličovací tyčinky nebo ubrousky bez chloupků. Odličování provádějte opatrně, nikdy ne přes řasy. Na řasy nesmí přijít nic mastného (olej, krém). Pokud klientka přijde na doplnění řas s méně než  dvaceti řasami na jednom oku, nebude to doplnění řas, ale nová aplikace řas.Cena bude tedy také jako za novou aplikaci. Klientky, které přijdou na doplnění řas od jiné stylistky, musí počítat s možným příplatkem za případné opravy a odstranění řas, které byly nevhodně aplikovány.

Jednorázové nalepovací řasy – Strip Lashes

Vyzkoušejte přirozené, ale výrazné prodloužení řas. Metoda Strip Lashes vám dává na výběr z různých délek a hustot řas, které se aplikují na vaše víčka a oči nijak nezatěžují. nemusíte už pro efekt dokonale nalíčených a výrazných očí používat několik vrstev řasenky. Strip Lashes se nanáší speciálním lepidlem, které můžete použít zas a znovu, stejně tak jako jeden pár řas. Aplikace trvá jen několik minut. Za cenu 350 Kč budete mít nejen svůdný pohled, ale v ceně je zahrnuto také lepidlo, které si můžete vzít s sebou domů a řasy znovu nalepit, bez dalších příplatků. Strip Lashes se skvěle hodí pro zvláštní příležitosti, jako jsou plesy, svatby slavnostní večeře a jiné.

Ceny jednorázových nalepovacích řas – Strip Lashes

Lepení řas (včetně lepidla)250 - 350 Kč

Comments are closed.

Kateřina Raková

Kosmetička

602 776 447

Vocelova 394, Kutná Hora (Průchod u Modeny)

Pondělí až sobota
Dle objednávek

imagine-kh@seznam.cz

www.imagine-kh.cz

Markéta Zinková

Kadeřnice

605 575 484

Vocelova 394, Kutná Hora (Průchod u Modeny)

Pondělí až sobota
Dle objednávek

labutova.marketa@seznam.cz

www.imagine-kh.cz